ZOSTAŃ SPONSOREM

Open Mind to otwarty umysł – na dialog, współpracę i niestandardowe działania. Wspieraj nasze inicjatywy społeczne, kulturalne i edukacyjne, a my zadbamy o innowacyjną promocję Twojej marki. Naszym Sponsorom zapewniamy szereg korzyści, z chęcią odpowiemy również na nieszablonowe pomysły i potrzeby promocyjne.

ZOSTAŃ MECENASEM

Rozwój innowacyjnego społeczeństwa jest dla Ciebie ważny? Pomóż nam spełniać lepiej naszą misję – obejmij działalność Fundacji Open Mind Mecenatem. Wspieraj z nami polskich twórców, artystów i projektantów. Inicjuj rozwój społeczny i kulturalny jako Mecenas Fundacji lub naszego konkretnego przedsięwzięcia.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Realizujesz w swojej firmie wolontariat pracowniczy? Wspieraj rozwój społeczeństwa wiedzy, które kreatywnie korzysta z innowacji. Buduj zaangażowanie pracowników w prospołeczne działania z Fundacją OPEN MIND!

WIELU NAM ZAUFAŁO

OFERTA

Organizujemy eventy biznesowe, kulturalne i edukacyjne w całej Polsce: szkolenia, konferencje, wystawy, imprezy firmowe i akcje promocyjne i inne. We Wrocławiu oferujemy wynajem wielofunkcyjnej przestrzeni o łącznej powierzchni 1200 m^2.

NEWSLETTER

Imię i nazwisko

Email