PRACOWNIA
RZEMIOSŁA
ARTYSTYCZNEGO
I SZTUKI

Sala: 70 m² | Miejsca: 15

Sala: 70 m² | Miejsca: 15

Pracownia jest przystosowana do realizacji warsztatów wytwórczych, artystycznych i rzemieślniczych. Znajdują się w niej dwa stoły warsztatowe, istnieje możliwość dostawienia dodatkowych mebli. Klimatyzowana sala otwierana na dziedziniec CRZ Krzywy Komin pozwala na przeprowadzenie w niej zarówno warsztatów, jak i mini konferencji i szkoleń.

SALE
EKSPOZYCYJNO – SZKOLENIOWE

Sala: 62m² i 70m² | Miejsca: 50/55

Sala: 62m² i 70m² | Miejsca: 50/55

Sale ekspozycyjno – szkoleniowe znajdują się na parterze i pierwszym piętrze budynku. W sali na piętrze mieści się do 55 miejsc siedzących, a w sali na parterze do 50. Galerie pełnią funkcje wystawiennicze, warsztatowe oraz szkoleniowe. Istnieje możliwość zaciemnienia pomieszczeń automatycznymi roletami, zainstalowania w sali wielkoformatowego ekranu projekcyjnego, rzutnika multimedialnego oraz sprzętu nagłośnieniowego.

AULA

Sala: 101 m² | Miejsca: 120

Sala: 101 m² | Miejsca: 120

Ta nowocześnie wyposażona sala konferencyjna może pomieścić nawet do 120 osób. W auli znajduje się nagłośnienie sterowane przez reżyserkę, regulowane oświetlenie (sceniczne i konferencyjne) oraz wielkoformatowy ekran multimedialny z projektorem. Istnieje również możliwość zaciemnienia pomieszczenia automatycznymi roletami.

WYNAJEM SAL

W swojej ofercie posiadamy wynajem nowoczesnych, odpowiednio wyposażonych, klimatyzowanych sal, z dostępem do wielofunkcyjnego zaplecza i sprzętu.

CATERING

Świadczymy profesjonalne usługi cateringowe: party service, catering kawowy, obiadowy, dla dzieci, urodzinowy, uwzględniający indywidualne potrzeby dietetyczne.

SPRZĘT

Oferujemy  wynajem profesjonalnego sprzętu konferencyjnego, komputerowego, nagłośnienia, oświetlenia, projektorów i ekranów projekcyjnych, okablowania. Zapewniamy obsługę techniczną. 

ORGANIZACJA

Tworzymy różnorodne imprezy, eventy i przedsięwzięcia, ze szczególną dbałością o indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. 

NEWSLETTER

Imię i nazwisko

Email